Gabriel Armanu: „Vom trata jocul cu maximă seriozitate”


Cu câteva ore înainte de prima manşă a 16-imilor de finală ale Challenge Cup, dintre Initia Hasselt şi Ştiinţa Municipal Dedeman Bacău, antrenorul principal al echipei noastre a făcut o declaraţie pentru cititorii Bacăului Sportiv.
„Suntem cu toţii determinaţi să obţinem o victorie aici, pentru a face un important pas spre calificare. E un meci pe care-l tratăm cu maximă seriozitate, având în vedere precedentele echipei noastre în cupele europene, la meciurile din deplasare. Sper că am învăţat ceva din experienţele anterioare şi că vom face un joc bun şi un prim pas spre calificare”, a spus Gabriel Armanu pentru BacaulSportiv.ro.

Lasă un răspuns

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.