Atletism: Rezultate Cupa Bistriţei – Bacău, 15-16 ianuarie 2011


60 metri f
1. Alungoaie, Ana Georgiana 92 CA Roman 8.04
2. Rusu, Florina Loredana 89 CSM Giurgiu 8.19
3. Păunaş, Alina Petronela 95 LPS Iaşi 8.21

200 m f
1. Rusu, Florina Loredana 89 CSM Giurgiu 26.61
2. Alungoaie, Ana Georgiana 92 CA Roman 27.29
3. Asavei, Mihaela Georgiana 91 CS Unirea Focşani 27.63

400 m f
1. Ionescu, Andreea 90 CS Poli.Iaşi 58.21
2. Rusu, Florina Loredana 89 CSM Giurgiu 58.56
3. Chelaru, Iuliana 94 LPS Suceava 60.94

800 m f
1. Lavric, Elena Mirela 91 CS Dinamo Buc. 2:12.45
2. Chelaru, Iuliana 94 LPS Suceava 2:12.92
3. Arcip, Larisa 86 LPS Vaslui 2:13.12

1500 m f
1. Lavric, Elena Mirela 91 CS Dinamo Buc. 4:32.88
2. Loghin, Mihaela 87 CSM Sf.Gheorghe 4:33.15
3. Arcip, Larisa 86 LPS Vaslui 4:34.36

3000 m f
1. Loghin, Mihaela 87 CSM Sf.Gheorghe 9:48.57
2. Mosneagu, Magdalena 97 LPS Vaslui 10:04.15
3. Ifteni, Maria Magdalena 97 LPS Vaslui 10:10.62

60 mg J3F
1. Ojica, Andreea Madalina 96 CS Ceahlaul Pt.Neamt 10.55
2. Tanase, Valentina 96 CSM Focsani 2007 10.61
3. Sachelaru, Andreea Georgiana 97 CSS Bacau 10.63

Ştafeta 4×200 m f
1. CSS Hunedoara 1:55.80 (Arcos, Laura Maria 94, Rosu, Andrea Anca 94, Daniliuc, Mihaela 93, Biro, Monica 93)
2. CS Ceahlaul Pt.Neamt 2:01.92 (Siposi, Vanda 96, Chiuariu, Bianca Mihaela 96, Aparaschivei, Raluca 97, Clipa, Livia 97)
3. CSS Tecuci 2:03.88 (Costandache, Dana 96, Bardasu, Alina 96, Nedelcu, Cristiana Maria 96, Boca, Mihaela 97)

Ştafeta 4×400 m f
1. SCM Bacau 4:20.86 (Budaes, Bianca Maria 94, Botez, Ana Maria 94, Simiuc, Lenuta Petronela 94, Ghiurca, Alexandra 95)
2. CSS Medias 4:40.03 (Loghin, Dana Elena 94, Zudor, Iulia Melinda 98, Recorean, Roxana 96, Oltean, Denisa Raluca 95)

Înălţime f
1. Cojocaru, Andra Stefania 96 CSS Bacau 1.60m
1. Anghel, Ana Roberta 95 CSM Focsani 2007 1.60m
3. Tocila, Anca 98 CSS Bacau 1.50m

Prăjină F
1. Iliuta, Alexandra Elena 94 LPS Iasi 2.90m
2. Bulai, Emilia 94 SCM Bacau 2.60m

Lungime F
1. Nita, Alexandra Madalina 95 CS Ceahlaul Pt.Neamt 5.24m
2. Iliuta, Alexandra Elena 94 LPS Iasi 5.22m
3. Ojica, Andreea Madalina 96 CS Ceahlaul Pt.Neamt 5.00m

Greutate 3 kg. F
1. Buruiana, Lenuta 96 CS Ceahlaul Pt.Neamt 11.44m
2. Pintilie, Oana Emanuela 96 CS Ceahlaul Pt.Neamt 9.92m
3. Closca, Bianca Georgiana 97 CS Ceahlaul Pt.Neamt 8.69m

Greutate F
1. Bursuc, Diana 94 SCM Bacau 10.79m
2. Asmarandei, Elena Mihaela 93 CA Roman 10.74m
3. Lazar, Mirela Elena 92 LPS Roman 10.51m

60 m B
1. Dancianu, Dan Valentin 86 CSM Giurgiu 7.14
2. Amzuleanu, Cosmin 90 SCM Deva 7.18
3. Codreanu, Stefan Alexandru 94 LPS I.B.Soter Buzau 7.19

200 m B
1. Dancianu, Dan Valentin 86 CSM Giurgiu 23.21
2. Trofin, Andrei 91 SCM Bacau 23.78
3. Lucanu, Alexandru Georgel 93 CSS G. Humorului 23.85

400 m B
1. Hurmuzache, Mirel 91 CS Poli.Iasi 51.18
2. Purcea, Florin 91 CSM Sf.Gheorghe 51.19
3. Trofin, Andrei 91 SCM Bacau 51.33

800 m B
1. Halapciuc, George 85 CSM Sf.Gheorghe 1:55.59
2. Voicu, Valentin Catalin 93 CSM Focsani 2007 1:55.81 1
3. Mutu, Adrian Florin 91 SCM Bacau 1:56.84

1500 m B
1. Halapciuc, George 85 CSM Sf.Gheorghe 4:02.75
2. Nastase, Florin 90 CSM Sf.Gheorghe 4:03.06
3. Strambu, Razvan 91 CSM Sf.Gheorghe 4:05.84

3000 m B
1. Strambu, Razvan 91 CSM Sf.Gheorghe 8:55.13
2. Atanasoaei, Catalin Constantin 93 LPS Iasi 8:55.78
3. Radulescu, Liviu 88 CSM Sf.Gheorghe 9:04.05

Ştafeta 4×200 m B
1. Col.Teh. C.Istrati Campina 1:40.59 (Solomon, Tiberiu Dumitru, Musat, Alexandru Leonard, Rujan, Alexandru 92, Dantis, Aurel 92)
2. Col.Mil.St.Mare Cl.Moldov. 1:42.54 (Varna, Ionut 94, Tanase, Cosmin 93, Grosu, Daniel 93, Drelciuc, Dragos Bogdan 92)
3. Col.Teh. C.Istrati Campina 1:44.97 (Jerlaianu, Florin 94, Malciu, Florin 94)

Ştafeta 4×400 m B
1. SCM Bacau 3:34.00 (Vranceanu, Vlad 92, Mutu, Adrian Florin 91, Mariutei, Andrei 91, Trofin, Andrei 91)
2. CSS Bacau 3:43.56 (Pusca, Ovidiu Constantin 93, Sohan, Radu Vasile 93, Hirstioaga, Marcel 92, Padureanu, Bogdan Dumitru)
3. CA Roman 3:44.48 (Chelaru, Claudiu 92, Damoc, Petru 92, Mardare, Constantin Bogdan, Curpan, Bogdan 93)

Înălţime B
1. Nita, Emil 89 CSM Buzau 2.05m
2. Petrariu, Dan Tudor 92 CA Roman 1.90m
3. Miron, Razvan Stefan 95 LPS Iasi 1.85m

Prăjină B
1. Dumbrava, Liviu Mihai 95 LPS Iasi 2.90m
2. Cambozie, Constantin Cosmin 92 CA Roman 2.40m

Lungime B
1. Bancila, Claudiu Adrian 92 CSS Tecuci 6.78m
2. Solomon, Tiberiu Dumitru 92 Col.Teh. C.Istrati Campina 6.27m
3. Melnicescu, Ioan Andrei 95 CSS Bacau 6.07m

Greutate 4kg. B
1. Mustata, Marius 97 LPS Roman 11.97m
2. Kopan, Norbert 96 CSS Medias 11.50m
3. Bordei, Stefan 96 CSS Bacau 10.47m

Greutate 5 kg. B
1. Damian, Ioan Andrei 94 CA Roman 12.57m
2. Pavlov, Liviu Marian 95 CSS Tulcea 12.40m
3. Gluga, Costel 95 CSS Tulcea 11.48m

Greutate 6 kg. B
1. Minica, Paul 92 LPS Roman 13.28m
2. Dabau, Emil 93 CSS Medias 13.08m
3. Ionescu, Adrian 92 CSS Tulcea 12.76m

Lasă un răspuns

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.