Transmisiunile sportive ale zilei – 3 decembrie

DIGISPORT 1
13.00: Fotbal, Liga I, Voința Sibiu – U Cluj
15.30: Handbal feminin (tineret), România – Polonia
17.00: Fotbal, Liga I, Petrolul Ploiești – Pandurii Tg. Jiu
19.00: Fotbal, Primera Division, Sporting Gijon – Real Madrid
21.00: Fotbal, Primera Division, Barcelona – Levante
23.00: Fotbal, Primera Division, Valencia – Espanyol

DIGISPORT 2
14.45: Fotbal, Premier League, Newcastle – Chelsea
17.00: Fotbal, Premier League, Manchester City – Norwich
19.30: Fotbal, Premier League, Aston Villa – Manchester United
21.45: Fotbal, Serie A, Inter – Udinese

DIGISPORT 3
08.00: Volei masculin, Cupa Mondială, Polonia – Brazilia
11.30: Volei masculin, Cupa Mondială, Japonia – Italia
17.00: Fotbal, Premier League, Wigan – Arsenal
19.00: Baschet masculin, Divizia A, U Mobitelco Cluj – Gaz Metan Mediaș
21.00: Box, Kuulei Kupihea – Cecilia Braekhus, M. Alberto Pucheta -Jarno Rosberg, Cedric Boswell – Alexander Povetkin,Dereck Chisora -Robert Helenius (Helsinki,Finlanda)

TVR 3
18.00: Baschet masculin, Divizia A, BC Timişoara – SCM Craiova

DOLCE SPORT
15.00: Fotbal, Liga I, FC Braşov – FC Astra
17.00: Tenis, Cupa Davis, Spania – Argentina
19.00: CM Handbal feminin, România – Tunisia
22.00: CM Handbal feminin, Rusia – Coreea de Sud

DOLCE SPORT 2
18.30: Fotbal Ucraina, Cernomoreț Odessa – Kryvbas
22.15: CM Handbal feminin, Norvegia – Germania

EUROSPORT
11.00: COMBINATA NORDICĂ: Cupa Mondială Lillehammer în Norvegia
11.45: CURLING: Campionatul European Moscova în Rusia – Feminin, grupă Danemarca – Suedia
13.30: COMBINATA NORDICĂ: Cupa Mondială Lillehammer în Norvegia – Gundersen
14.15: SCHI FOND: Cupa Mondială Düsseldorf în Germania – Masculin şi feminin, sprint, procedeul liber
15.15: BIATLON: Cupa Mondială Östersund în Suedia – Feminin, sprint
16.45: SĂRITURI CU SCHIURILE: Cupa Mondială Lillehammer în Norvegia
20.00: SCHI ALPIN: Cupa Mondială Beaver Creek în Statele Unite – Masculin Super-G
21.30: SCHI ALPIN: Cupa Mondială Lake Louise în Canada – Feminin coborâre
23.00: CĂLĂRIE: Mastersul European Paris în Franţa

EUROSPORT 2
08.30: FOTBAL: Campionatul Japoniei – J-League
13.00: SNOOKER: Campionatul Britanic York în Regatul Unit – Etapa întâi
16.30: FOTBAL, Bundesliga – Etapa a 15-a, Borussia Monchengladbach – Borussia Dortmund
19.30: FOTBAL, Bundesliga – Etapa a 15-a, VFB Stuttgart – FC Koln
21.30: MOTOCROS ACROBATIC: Jocurile Gladiatorilor Praga în Cehia
23.00: SNOOKER: Campionatul Britanic York în Regatul Unit – Etapa întâi

Lasă un răspuns

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.