Transmisiunile sportive ale zilei – 27 noiembrie

TVR 2
11.00: Handbal masculin, Cupa Challenge, CSU Suceava – Bnei Hertzeliya

TVR 3
18.00: Baschet masculin, Dinamo – CSU Atlassib Sibiu, Divizia A

DIGISPORT 1
14.00: Fotbal, CSM Râmnicu Vâlcea – FC Timișoara, Liga a II-a
16.00: Fotbal, U Cluj – Oțelul, Liga 1
18.00: Fotbal, Liverpool – Manchester City, Premier League
20.30: Fotbal, CS Mioveni – Dinamo, Liga 1

DIGISPORT 2
13.00: Fotbal, Real Betis – Real Sociedad, Primera Division
16.00: Fotbal, Siena – Inter, Serie A
18.00: Handbal M, Veszprem – Fuchse Berlin, Liga Campionilor
19.30: Tenis, ziua 8 Finala Turneul Campionilor, Londra
21.45: Fotbal, Milan – Chievo Verona, Serie A

DIGISPORT 3
11.30: Volei M, Cuba – Italia, Cupa Mondială
18.00: Formula 1, Race Grande Premio Do Brasil
20.00: Baschet M, Energia Rovinari – Municipal Oradea, Divizia A
22.00: Fotbal, Marseille – PSG, Ligue 1

DOLCE SPORT
14.00: Fotbal, Liga I, Voinţa Sibiu – CFR Cluj
16.00: Fotbal, Ucraina, Karpat Lviv – Sahtior Donetsk
20.15: Fotbal, Portugalia, Porto – Braga

DOLCE SPORT 2
11.00: Fotbal, Liga a II-a, FC Brăila – Gloria Buzău

EUROSPORT
11.00: SANIE, Cupa Mondială Igls în Austria – Masculin prima manşă
12.00: SCHI FOND, Cupa Mondială Kuusamo în Finlanda – Feminin 10 km clasic
13.00: SCHI FOND, Cupa Mondială Kuusamo în Finlanda – Masculin 15 km clasic
14.15: SĂRITURI CU SCHIURILE, Cupa Mondială Kuusamo în Finlanda
19.15: SCHI ALPIN, Cupa Mondială Aspen în Statele Unite – Feminin, slalom, manşa întâi
20.00: SCHI ALPIN, Cupa Mondială Lake Louise în Canada – Masculin Super-G
22.00: SCHI ALPIN, Cupa Mondială Aspen în Statele Unite – Feminin slalom manşa a doua

EUROSPORT 2
10.15: FOTBAL, Preliminariile turneului olimpic
12.30: SANIE, Cupa Mondială Igls în Austria – Masculin manşa a doua
16.30: FOTBAL Bundesliga – Etapa a 14-a: Werder Bremen – VFB Stuttgart
18.30: FOTBAL, Bundesliga – Etapa a 14-a: Mainz – Bayern Munchen

Lasă un răspuns

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.