Transmisiunile sportive ale zilei – 26 noiembrie

DOLCE SPORT 2
11.00: Fotbal, Liga a II-a, FC Botoşani – Astra Giurgiu
13.00: Fotbal, Liga a II-a, Dunărea Galați – FCM Bacău

DOLCE SPORT
14.00: Fotbal, Ucraina, Obolon Kiev – Dinamo Kiev
16.30: Rugby, Barbarians – Australia Rugby
19.00: Rugby Aviva, Northampton Saints – Saracens
22.15: Fotbal, Portugalia, Benfica – Sporting

SPORT.RO
19.00: Fotbal Serbia „Război, nu glumă!”: Steaua Roşie – Partizan Belgrad

DIGISPORT 1
12.00: Fotbal, Liga a II-a, Farul Constanța – CSMS Iași
14.00: Fotbal, Liga I, Sportul – Vaslui
16.00: Fotbal, Liga I, Pandurii – Rapid
18.00: Formula 1, Calificări GRANDE PREMIO DO BRASIL
20.00: Fotbal, Liga I, Steaua – Brașov
22.00: Tenis, ziua 7- Semifinale Turneul Campionilor, Londra

DIGISPORT 2
12.00: Handbal M, HC Caraș Severin – HK Spartak Varna Challenge Cup
14.10: Tenis, ziua 7 Semifinala – Dublu Turneul Campionilor, Londra
16.00: Tenis: ziua 7 Semifinala Turneul Campionilor, Londra
19.00: Baschet M: Miercurea Ciuc – BC Timișoara Divizia A
21.00: Fotbal: Real Madrid – Atletico Madrid, Primera Division
23.00: Fotbal: Getafe – Barcelona, Primera Division

DIGISPORT 3
15.00: Formula 1: Practice 3 Grande Premio Do Brasil
17.00: Fotbal: Manchester United – Newcastle, Premier League
19.30: Fotbal: Arsenal – Fulham, Premier League
21.45: Fotbal: Lazio – Juventus, Serie A

TVR 2
11.00: Handbal masculin, Cupa Challenge, CSU Suceava – Bnei Hertzeliya

EUROSPORT
10.30: COMBINATA NORDICĂ: Cupa Mondială Kuusamo în Finlanda – DT 142
11.15: SANIE: Cupa Mondială Igls în Austria – Feminin prima manşă
12.00: SCHI FOND: Cupa Mondială Kuusamo în Finlanda – Feminin 5 km procedeul liber
12.45: SANIE: Cupa Mondială Igls în Austria – Feminin manşa a doua
13.30: SCHI FOND: Cupa Mondială Kuusamo în Finlanda – Masculin 10 km liber
15.15: COMBINATA NORDICĂ: Cupa Mondială Kuusamo în Finlanda – Gundersen
16.00: SĂRITURI CU SCHIURILE: Cupa Mondială Kuusamo în Finlanda – Echipe DT 142
17.45: PATINAJ ARTISTIC: Mare Premiu (Grand Prix) Moscova în Rusia – Dans programul liber
19.15: SCHI ALPIN: Cupa Mondială Aspen în Statele Unite – Feminin, slalom uriaş, manşa întâi
20.15: SCHI ALPIN: Cupa Mondială Lake Louise în Canada – Masculin coborâre
22.00: SCHI ALPIN: Cupa Mondială Aspen în Statele Unite – Feminin, slalom uriaş, manşa a doua

EUROSPORT 2
07.00: FOTBAL: Campionatul Japoniei – J-League
12.00: PATINAJ ARTISTIC: Mare Premiu (Grand Prix) Moscova în Rusia – Feminin programul liber
13.45: PATINAJ ARTISTIC: Mare Premiu (Grand Prix) Moscova în Rusia – Perechi, programul liber
16.30: FOTBAL: Bundesliga – Etapa a 14-a: Borussia Dortmund – Schalke 04
19.30: FOTBAL: Bundesliga – Etapa a 14-a: Hannover – Hamburger SV
22.00: MOTOCROS ACROBATIC: Noaptea săriturilor Gdansk în Polonia
23.00: FOTBAL: Copa America U-15, în Uruguay – Faza grupelor Paraguay – Brazilia

Lasă un răspuns

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.