Programul turului Ligii Naționale la handbal masculin, ediția 2011-2012


Etapa I (11 septembrie 2011)
UCM HC Caraș-Severin – CSM București
HC Odorhei – Steaua București
Dinamo Brașov – Potaissa Turda
CSU Suceava – U Transilvania Cluj
ȘTIINȚA MD BACĂU – Energia Tg. Jiu
Poli Timișoara – Petrolul Ploiești
HCM Constanța – CSM Satu Mare

Etapa a II-a (15 septembrie 2011)
CSM București – CSM Satu Mare
Petrolul Ploiești – HCM Constanța
Energia Tg. Jiu – Poli Timișoara
U Transilvania Cluj – ȘTIINȚA MD BACĂU
Potaissa Turda – CSU Suceava
Steaua București – Dinamo Brașov
UCM HC Caraș-Severin – HC Odorhei

Etapa a III-a (18 septembrie 2011)
HC Odorhei – CSM București
Dinamo Brașov – UCM HC Caraș-Severin
CSU Suceava – Steaua București
ȘTIINȚA MD BACĂU – Potaissa Turda
Poli Timișoara – U Transilvania Cluj
HCM Constanța – Energia Tg. Jiu
CSM Satu Mare – Petrolul Ploiești

Etapa a IV-a (25 septembrie 2011)
CSM București – Petrolul Ploiești
Energia Tg. Jiu – CSM Satu Mare
U Transilvania Cluj – HCM Constanța
Potaissa Turda – Poli Timișoara
Steaua București – ȘTIINȚA MD BACĂU
UCM HC Caraș-Severin – CSU Suceava
HC Odorhei – Dinamo Brașov

Etapa a V-a (2 octombrie 2011)
Dinamo Brașov – CSM București
CSU Suceava – HC Odorhei
ȘTIINȚA MD BACĂU – UCM HC Caraș-Severin
Poli Timișoara – Steaua București
HCM Constanța – Potaissa Turda
CSM Satu Mare – U Transilvania Cluj
Petrolul Ploiești – Energia Tg. Jiu

Etapa a VI-a (9 octombrie 2011)
CSM București – Energia Tg. Jiu
U Transilvania Cluj – Petrolul Ploiești
Potaissa Turda – CSM Satu Mare
Steaua București – HCM Constanța
UCM HC Caraș-Severin – Poli Timișoara
HC Odorhei – ȘTIINȚA MD BACĂU
Dinamo Brașov – CSU Suceava

Etapa a VII-a (16 octombrie 2011)
CSU Suceava – CSM București
ȘTIINȚA MD BACĂU – Dinamo Brașov
Poli Timișoara – HC Odorhei
HCM Constanța – UCM HC Caraș-Severin
CSM Satu Mare – Steaua București
Petrolul Ploiești – Potaissa Turda
Energia Tg. Jiu – U Transilvania Cluj

Etapa a VIII-a (13 noiembrie 2011)
CSM București – U Transilvania Cluj
Potaissa Turda – Energia Tg. Jiu
Steaua București – Petrolul Ploiești
UCM HC Caraș-Severin – CSM Satu Mare
HC Odorhei – HCM Constanța
Dinamo Brașov – Poli Timișoara
CSU Suceava – ȘTIINȚA MD BACĂU

Etapa a IX-a (20 noiembrie 2011)
ȘTIINȚA MD BACĂU – CSM București
Poli Timișoara – CSU Suceava
HCM Constanța – Dinamo Brașov
CSM Satu Mare – HC Odorhei
Petrolul Ploiești – UCM HC Caraș-Severin
Energia Tg. Jiu – Steaua București
U Transilvania Cluj – Potaissa Turda

Etapa a X-a (27 noiembrie 2011)
CSM București – Potaissa Turda
Steaua București – U Transilvania Cluj
UCM HC Caraș-Severin – Energia Tg. Jiu
HC Odorhei – Petrolul Ploiești
Dinamo Brașov – CSM Satu Mare
CSU Suceava – HCM Constanța
ȘTIINȚA MD BACĂU – Poli Timișoara

Etapa a XI-a (4 decembrie 2011)
Poli Timișoara – CSM București
HCM Constanța – ȘTIINȚA MD BACĂU
CSM Satu Mare – CSU Suceava
Petrolul Ploiești – Dinamo Brașov
Energia Tg. Jiu – HC Odorhei
U Transilvania Cluj – UCM HC Caraș-Severin
Potaissa Turda – Steaua București

Etapa a XII-a (11 decembrie 2011)
CSM București – Steaua București
UCM HC Caraș-Severin – Potaissa Turda
HC Odorhei – U Transilvania Cluj
Dinamo Brașov – Energia Tg. Jiu
CSU Suceava – Petrolul Ploiești
ȘTIINȚA MD BACĂU – CSM Satu Mare
Poli Timișoara – HCM Constanța

Etapa a XIII-a (29 ianuarie 2012)
HCM Constanța – CSM București
CSM Satu Mare – Poli Timișoara
Petrolul Ploiești – ȘTIINȚA MD BACĂU
Energia Tg. Jiu – CSU Suceava
U Transilvania Cluj – Dinamo Brașov
Potaissa Turda – HC Odorhei
Steaua București – UCM HC Caraș-Severin

Lasă un răspuns

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.