Sport FCM Huşi – FCM Bacău, în faza a III-a a Cupei României

              Articol de Sport Reporter. Data: . Sectiuni: Cupa Romaniei Timisoreana, FCM Bacau, FOTBAL


Federaţia Română de Fotbal a stabilit ţintarul fazei a III-a a Cupei României la fotbal, ediţia 2010-2011. Singura reprezentantă a judeţului nostru rămasă în competiţie, FCM Bacău, va evolua la Huşi, cu FCM din localitate, formaţie care activează în Liga a IV-a din judeţul Vaslui. În primele două faze ale întrecerii, echipa din Huşi a eliminat pe Sporting Club II Vaslui şi Politehnica II Iaşi.
Partida FCM Huşi – FCM Bacău va avea loc miercuri, 11 august, de la ora 17.30.

Trimite prin:



Articolul "FCM Huşi – FCM Bacău, în faza a III-a a Cupei României" a fost etichetat cu: , ,

4 comentariis la “FCM Huşi – FCM Bacău, în faza a III-a a Cupei României”

  1. ghelase iancu spune:

    Mamaaa!!! Jucam cu Husi !!! Dar ,stai , astia au fotbal !? E mai putin important. SUNTEM SINGURA ECHIPA DIN JUDET CARE JOACA CU HUSI !!! (Cat de jos a ajuns madria noastra ?!)

  2. Vlad spune:

    Fcm Husi va castiga cu Fcm Bacau.Veniti pe stadion la Husi!!!

  3. Vlad spune:

    Asta e Fcm Husi a pierdut dar nu este nimic,de acum vom fi cu gandul la campionat.

  4. ovidiu spune:

    vedeti-va de treaba oameni buni …daca sunteti intangibili cu sportul

Raspunde





Toate drepturile rezervate autorului. Articolul FCM Huşi – FCM Bacău, în faza a III-a a Cupei României a fost publicat Joi, 5 august, 2010 la ora 7:42 pm.